Śmiertelny wypadek drogowy i 2 dachowania pojazdu.

Dnia 23.07.2020 r. około godz. 11:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Choszcznie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym między Choszcznem a Witoszynem.

Samochód na prostym odcinku drogi uderzył w drzewo. Poszkodowana była jedna osoba uwięziona w pojeździe, nieprzytomna. Strażacy uwolnili kobietę po czym na zmianę z ratownikami Państwowego Ratownictwa Medycznego i ratownikami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego prowadzili resuscytację krążeniowo–oddechową. Mimo długo prowadzonego RKO nie udało się uratować poszkodowanej.

Około godz. 16:14 między Jarosławskiem (gm. Pełczyce) a Żabickiem ( pow. strzelecko-drezedencki) dachował samochód osobowy, podróżowały 2 osoby, które odmówiły pomocy medycznej. Strażacy zabezpieczyli pojazd przeciwpożarowo.

Około godz. 16:45 do dyżurnego SK KP PSP w Choszcznie wpłynęło zgłoszenie o pożarze na polu. Przybyli na miejsce strażacy zastali palącą się belę słomy na ściernisku. Pożar został ugaszony.

Około godz. 16:49 doszło do dachowania pojazdu na DW 151. Pojazdem podróżowały 2 osoby, które uciekły z miejsca zdarzenia. Strażacy zabezpieczyli pojazd przeciwpożarowo.

Brak możliwości komentowania.